JS logo apie mus
Apie Mus

Vestuvinių bei proginių drabužių salonas ,,Jūratės Stilius“ skaičiuoja jau devynioliktus savo veiklos metus.  Bėgant metams mes vis keitėmės, tobulėjome, plėtėmės. Tiesa, nepasikeitė mūsų salono vieta, ji išliko  pačiame miesto centre. Taip pat nepasikeitė ,,Jūratės Stiliaus“ filosofija: prabanga, elegancija bei kokybė, prieinama visiems. Dabar klientėms siūlome tokius tradicijas bei savitą stilių turinčius vardus kaip prabangųjį David Tutera for Mon Cheri bei elegantiškąjį Herm’s. Ir vis dėlto šalia šių garsių vardų rasite ir kitų, mažiau žinomų, tačiau kokybe bei puošnumu nenusileidžiančių gamintojų kolekcijų.

Šventė, nesvarbu, ar tai – vestuvės, ar išleistuvės, ar krikštynos, yra ypatinga proga, kurią norisi paminėti ne tik jaučiantis, bet ir atrodant puikiai. Mūsų tikslas – padėti Jums tai įvykdyti. 19-os metų darbo šioje srityje patirtį turinčios mūsų salono konsultantės bei siuvėjos siūlo profesionalią pagalbą išsirenkant drabužius pagal Jūsų skonį ir figūrą bei juos taisant tam, kad šventės dieną atrodytumėte tobulai.

 
Šiuo metu salone ,,Jūratės Stilius“ galima rasti platų vestuvinių suknelių pasirinkimą, siūlome sukneles pamergėms, svočioms, vestuvių viešnioms. Taip pat – vakarines, kokteilines sukneles, sukneles išleistuvėms. Salone rasite didelį vyriškų kostiumų pasirinkimą. Nepamirštame ir mažųjų: siūlome nuomotis rūbelius krikštynoms, sukneles pirmajai šv. Komunijai.
 
Mūsų salono asortimentas yra nuolatos atnaujinamas. Vis ieškome įkvėpimo bei šviežių idėjų. Kasmet aplankome daugybę parodų bei seminarų, tam, kad Jums galėtumėme pasiųlyti gražiausias sukneles bei kokybiškiausius kostiumus įvairiomis kainomis. Geriausias darbo įvertinimas mums – laimingų klientų šypsenos!
Mūsų Paslaugos

Mūsų salone Jūs gausite daugiau nei tik svajonių suknelė ar tobulai tinkantis kostiumas. Mūsų konsultantės padės Jums išsirinkti drabužį, o kruopščiosios siuvėjos jį sutvarkys taip, lyg jis būtų siūtas būtent Jums! Galiausiai pritaikysime reikiamus aksesuarus ir…

Viskas, Jūsų įvaizdžiu pasirūpinta!

Pagrindinė mūsų veikla – vestuvinių bei proginių drabužių nuoma. Malonios ir visada padėti pasiruošusios konsultantės Jums skirs visą savo laiką tam, kad rastumėte tą drabužį, su kuriuo savo šventės dieną atrodysite gražiausiai. Mes sukneles bei kostiumus paruošiame taip, kad Jums beliktų tik pasipuošti.
Profesionalios ir patyrusios siuvėjos teikia drabužių taisymo paslaugas. Nuomojamo drabužio taisymas pagal Jūsų figūrą įeiną į nuomos kainą.
Salone rasite nemažą aksesuarų pasirinkimą: nuotakoms pritaikome veliumus, įvairius galvos apdangalus, pirštinaites, švarkelius bei kailinukus. Prie vakarinių suknelių siūlome papuošalus bei jų rinkinius. Vyrai ras įvairių spalvų peteliškių, galvos apdangalų ir kitų reikiamų aksesuarų. Nuomojantis suknelę ar kostiumą, aksesuarų nuoma įeina į drabužio nuomos kainą, tačiau visus šiuos aksesuarus galite išsinuomoti ir atskirai.